Edukacinis rinkinys Explorer kits (analogas mBot) Makeblock

Prekės kodas: 4442
Kaina su PVM: € 95.00 € 105.00
Turime sandėlyje
Pirkti

 

Aprašymas

Explorer Kits - atnaujinta sekmingojo Makeblock mBot versija. Naują rinkinį sudaro standartinės mBot detalės bei papildoma įranga, leidžianti programuoti LED matricą. Šis robotas gali būti naudojamas tiek pramogoms, tiek edukaciniais tikslais. Pradėti eksperimentuoti su Explorer Kits yra pakankamai paprtasta, todėl tai puikus įrankis pradedantiesiems, norintiems patobulėti mokslo, technologijų, inžinerijos, meno ar matematikos srityse. Vaikai gali konstruoti įvairiausių pavidalų robotus ir, pasitelkdami Makeblock teikiama grafinio programavimo progr. Įranga mBlock, išmokti užprogramuoti savo kūrinius. Šio proceso metu vaikai įgija nuotaikingų patirčių mechanikos, elektronikos, valdymo sistemų ir kompiuterių srityse.

Lengvas surinkimas, jokio litavimo

  • MBot turi lengvai sujungiamas, spalvomis pažymėtas RJ25 jungtis ir vartotojui patogias standartizuotas detales bei komponetus, todėl yra surenkamas vos per 10-15min. Konstruojant savo svajonių robotą, vaikams prireiks tik paprasto atsuktuvo.

Grafinis programavimas

  • MBlock aplikacija (IOS/Android) ir programinė įranga (Windows/OS/Chrome) yra paremta populiariaja Scratch programa. mBlock padeda greitai išmokti programavimo, tačiau tobulėdami vaikai gali pereiti ir prie Arduino® IDE programavimo aplinkos.

Begalinės kūrybinės galimybės

  • MBot yra suderinamas su plačiu Makeblock komponentų/papildymų katalogu ir dauguma LEGO® detalių, taigi mažuosius konstruktorius riboja tik jų pačių vaizduotė.

LED Matrica

  • Į komplektaciją įeinanti LED matrica yra universalus priedas leidžiantis vaikams programuoti roboto veido išraiškas ar į ekraną išvesti tekstą. LED matrica taip pat suteikia galimybę konstruoti kelias skirtingas roboto formas.

Rinkinį sudaro

  • Mažas ratukas x1
  • M4x8 varžtas x25
  • M3 Veržlė x8**
  • M4*25+6 žalvarinė laikiklis x8
  • 2x9.5 varžtas x4
  • RJ25 Kabelis 6P6C-20cm x3
  • Motoras x2
  • Lygi padanga x2
  • Plastikinis skriemulys 90T motorui x2
  • 4xAA Baterijų laikiklis x1
  • Bluetooth Modulis x1
  • Motoro detalės x2
  • Pagrindinė plokštė mCore x1
  • Ultragarsinis jutiklis x1
  • Linijos sekimo jutiklis x1
  • 5mm atsuktuvas x1
  • USB Kabelis x1
  • mCore korpusas x2
  • mBot važiuoklė x1
  • Balta akrilinė matricos plokštelė x1
  • 3x3x120° laikiklis x1
  • HOOK&LOOP x1
  • Linijos takelis x1
  • M3x25 varžtas x6
  • 4x7x10 plastikinis tarpiklis x10
  • M4x16+6 žalvarinis laikiklis x4
  • R2064 kniedė x8
  • LED matrica x1
  • M4 veržlė x4
  • 4x7x3 plastikinis tarpiklis x10
  • M4x14 Varžtas x4
  • Quick Start instrukcijos x1
  • Surinkimo instrukcijos x1
  • IR nuotolinio valdymo pultas x1

Informacija

Siuntiniai

Komentarai