LAN ir PoE įranga

Dahua PFL21064ET96

€ 165.77  
Jungčių skaičius: 6: 4xPoE 1000Mbps + 2x1000Mbps
Išmatavimai: 150 × 100 × 30mm
Pirkti
Turime sandėlyje

5GHz 1200Mbps bevielė tinklo stotelė

€ 177.87  
Features: • Complies with IEEE 802.11ac (draft 2.0) and IEEE 802.11a/b/g/n standards • 1 x 10/100/1000Base-T Port with 1-port PoE (PD, Powered Device) • IEEE 802.3at Power ove
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas 10-portų 1000Mbps GSD-1002VHP

€ 199.65  
Features: • Complies with IEEE 802.3af/at Power over Ethernet end-span PSE • Up to 8 ports of IEEE 802.3af/802.3at devices powered • Supports PoE Power up to 30.8 watts for ea
Pirkti
Turime sandėlyje

Maršrutizatorius TELTONIKA RUT950

€ 199.65  
TELTONIKA RUT550 LTE 4G Wifi maršrutizatorius su integruotu modemu. Kompaktiškas 4G/LTE ir 3G/UMTS maršrutizatorius su didelės spartos LTE ir DC-HSPA+. Užtikrina stabilų ir nuolatinį inter
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas POE1603L

€ 204.49  
Jungčių skaičius: 19: 16xPoE 1000Mbps + 2x1000Mbps + 1SFP
PoE galia: 30 watts Per Port
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas 8 portų,1000M 2 SFP

€ 237.16  
Features: • 8-Port 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ45 • 2 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slots, SFP type auto detection • RS-232 DB9 console interface for basic management
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

Dahua 2110-8ET120

€ 272.25  
Jungčių skaičius: 9: 8xPoE 100Mbps + 1xG Mbps
PoE galia: 30 watts Per Port
Išmatavimai: 150 x 100 x 42 mm
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas 4 portų(viso 8port.),1000M

€ 301.29  
Features: • Complies with IEEE 802.3at High Power over Ethernet end-span PSE • Backward compliant with IEEE 802.3af Power over Ethernet end-span PSE • Up to 4 ports of IEEE 8
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas POE2404L

€ 306.13  
Jungčių skaičius: 26: 24xPoE 100Mbps + 2xGbps + 2 SFP
PoE galia: 30 watts Per Port, 15.4 watts Per Port
Pirkti
Turime sandėlyje

3117-16ET135

€ 310.97  
Jungčių skaičius: 16xPoE 100Mbps + 1x1G Mbps SFP Hi-PoE
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

SFP-Port mini-GBIC module 120km

€ 348.48  
Features: • Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard • 1 X 1000Mbps TP/ LC fiber port • Duplex/Single LC connector • Differential PECL inputs and
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

Dahua 3125-24ET190

€ 384.78  
Jungčių skaičius: 26: 20xPoE +4 ePoE 1000Mbps + 1x1000Mbps + 1SFP
Pirkti
Turime sandėlyje

Dahua 2218-16ET240

€ 505.78  
Jungčių skaičius: 16xPoE+ 2G uplink + 2SFP
PoE galia: 30 watts Per Port
Išmatavimai: 440 x 300 x 44 mm
Pirkti
Turime sandėlyje

Dahua 2226-24ET360

€ 603.79  
Jungčių skaičius: 26: 24xPoE 100Mbps + 2xGbps
PoE galia: 30 watts Per Port
Išmatavimai: 440 x 300 x 44 mm
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas 48 portų, 48040HP,1000Mbps

€ 1433.85  
Features: • 48-port 10/100/1000Base-T RJ-45 copper with IEEE 802.3at / 802.3af Power over Ethernet Injector function • 4 SFP shared combo interfaces, SFP(Mini-GBIC) supports 100/100
Pirkti
Turime sandėlyje

Prekės nuo 37 iki 5151