LAN ir PoE įranga

3117-16ET135

€ 310.97  
Jungčių skaičius: 16xPoE 100Mbps + 1x1G Mbps SFP Hi-PoE
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

SFP-Port mini-GBIC module 120km

€ 348.48  
Features: • Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard • 1 X 1000Mbps TP/ LC fiber port • Duplex/Single LC connector • Differential PECL inputs and
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

PoE šakotuvas 16 portų, 1600HP, 1000Mbps GSW-1600HP

€ 369.05  
Interface • 16-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet RJ-45 ports • Each port supports 52V DC power to PoE Powered Device Power over Ethernet • Complies wit
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

Planet GSW-2620HP

€ 375.10  
Jungčių skaičius: 26: 24xPoE 100Mbps + 2xGbps
PoE galia: 15.4 watts Per Port
Išmatavimai: 445 x 207 x 45 mm
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

Dahua 3125-24ET190

€ 384.78  
Jungčių skaičius: 26: 20xPoE +4 ePoE 1000Mbps + 1x1000Mbps + 1SFP
Pirkti
Turime sandėlyje

Dahua 2218-16ET240

€ 505.78  
Jungčių skaičius: 16xPoE+ 2G uplink + 2SFP
PoE galia: 30 watts Per Port
Išmatavimai: 440 x 300 x 44 mm
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

PoE šakotuvas 20 p.,1000Mbps 4 SFP

€ 575.96  
Features: •20-port 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45 copper with 16-port IEEE 802.3at/af PoE injector • 4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slots, shared with port-17 to port-20 compatible
Pirkti
Susisiekti dėl likučio

PoE šakotuvas 1G 16-portų + 4 uplink ,GS421016P4C

€ 575.96  
Jungčių skaičius: 20: 16xPoE 1000Mbps + 4x1000Mbps
Pirkti
Turime sandėlyje

Dahua 2226-24ET360

€ 603.79  
Jungčių skaičius: 26: 24xPoE 100Mbps + 2xGbps
PoE galia: 30 watts Per Port
Išmatavimai: 440 x 300 x 44 mm
Pirkti
Turime sandėlyje

PoE šakotuvas 48 portų, 48040HP,1000Mbps

€ 1433.85  
Features: • 48-port 10/100/1000Base-T RJ-45 copper with IEEE 802.3at / 802.3af Power over Ethernet Injector function • 4 SFP shared combo interfaces, SFP(Mini-GBIC) supports 100/100
Pirkti
Turime sandėlyje

Prekės nuo 55 iki 6464